KURUCU MESAJI

  1. Anasayfa
  2. KURUMSAL
  3. KURUCU MESAJI

Ülkemizin jeopolitik ve stratejik konumu itibariyle dünyanın kritik bölgeleri arasında olması, geçmişten getirdiği kültür mirası ve medeniyet dokusu, devletimizin geleceğe kalma temeliyle kuruluşu ve inancı, Anadolu toprağında eğitim ve öğretimin en iyi kalitede ve üst düzey hassasiyetle sunulması gereğini doğurmaktadır.

İnsana hizmet odaklı yürüttüğümüz üretim anlayışımızı, eğitim kurumlarına yansıtmanın, çocuklara kaliteli ve yararlı ortam oluşturmanın dünya için yapılabilecek en önemli girişim olduğu kanaatindeyiz. Bu fikirle çıktığımız yolda iş hayatımızdaki birikimimiz ve özenimizi, her birimizin geleceği olan çocuklarımıza teknoloji, kurumsallık, hedefe odaklılık, yapı, donanımlı personel, azim ve inanç gibi unsurlarla en iyi şekilde yoğurduk.

Gerçekçi bir algıyla yurt ve dünya sorunlarına duyarlı, insan ve vatandaşlık haklarına saygılı, araştırmacı ve bilimsel düşünceye sahip, çok yönlülüğüyle sanatsal ve estetik anlayışı bulunan, üretken ve uyumlaşma gücü yüksek, girişimci, insana, doğaya ve geleceğe yararlı olabilecek, fikirlere barışçıl yaklaşabilen insanların eğitim-öğretimine gönül verdik.

Eğitim-öğretim ortamının en önemli payesi olan çocuklar gibi sürekli devinen gelişen ortamlar olmalıdır. Bu nedenle eğitim kurumlarımızın kurumsal çizgisiyle beraber bünyesine katılım sağlayan her “biriciğimizle” bir kez daha yoğrulacağı ortamlar sunuyoruz.

Başarı; kendine güvenmek ve hedefe inanmaktır. Birbirimize inanacağımız, her başarıyla daha çok kendimize güveneceğimiz, her sohbetimizden bilgi ve sevgi ile donanarak çıktığımız, geniş bir ALMEDA AİLESİ olup çoğalarak yaşayacağız.